Selecteer een pagina

Ledenraad

Ledenraad

De Ledenraad is het hoogste orgaan van Plusminus. Het bestuur legt minimaal twee keer per jaar verantwoording af aan de Ledenraad. In de voorjaarsvergadering gebeurt dat in de vorm van het jaarverslag en het financiële jaarverslag over het voorafgaande jaar. In de najaarsvergadering staan het jaarplan en de begroting voor het nieuwe jaar centraal. De Ledenraad bestaat uit twaalf door de provincies gekozen leden.

Op dit moment bestaat de Ledenraad uit de volgende personen:

Groningen: Hannes Companjen lrgroningen@plusminus.nl

Friesland: Vacature

Drenthe: Renée Hendriksen lrdrenthe@plusminus.nl

Overijssel: Wilma Compagne lroverijssel@plusminus.nl

Gelderland:  Jolanda de Ruijter lrgelderland@plusminus.nl

Limburg: Paul Daemen lrlimburg@plusminus.nl

Noord-Brabant: Vacature

Zeeland: Petra d’Huy lrzeeland@plusminus.nl

Utrecht: Michiel van Beek lrutrecht@plusminus.nl

Zuid-Holland: Fons Claessens lrzuidholland@plusminus.nl

Noord-Holland: Lidwiena Koopman lrnoordholland@plusminus.nl

Flevoland: Siebe Haagsma lrflevoland@plusminus.nl

 

 

Gerelateerde websites

Wij zijn mind


alles-over-llithium
erfelijkheid bipolair